Sterktelijst

Sterktelijst competitiewebsite VTTL
Index Naam Kl. Cat.
4 NIKOLAI BAKLICHAROV B2 J21
4 WOUT DE KEPPER B2 SEN
4 DAVID DOUCHY B2 SEN
4 BJORN NEIRINCK B2 SEN
12 TIM BLANCKAERT B4 V40
12 KRISTOF DE MESMAEKER B4 V40
12 SENNE HEREMANS B4 J21
12 STIJN SPITAELS B4 SEN
12 CHRISTOPHE VAN DE MAELE B4 SEN
12 KRISTOF VAN LERSBERGHE B4 SEN
12 NATHAN VANDOORN B4 SEN
12 MARIJN WAEYENBERGH B4 V40
15 BENNY DE NAYER B6 SEN
15 HARM DESMET B6 V40
15 PETER DUYCK B6 V40
20 ALAN GHEQUIERE C0 V60
20 ALEX STIÉVENART C0 SEN
20 SARA VAN BOSTRAETEN C0 / B2 SEN
20 HIERRO VANDOORN C0 SEN
20 ELIE VERBEELEN C0 SEN
29 GEORGE CHAPODZE C2 V40
29 DAVID DE JAEGER C2 SEN
29 LARS DE NUL C2 SEN
29 MARIO FOCKENIER C2 V50
29 MICHAEL GAVEELE C2 SEN
29 JOHANNA PRINCEN C2 / B4 SEN
29 MATTHIAS SYMONS C2 SEN
29 JAN VAN DER WOUDEN C2 SEN
29 ROBIN VAN REGENMORTEL C2 J21
33 WILLY ARTELS C4 V75
33 NICO VAN DE PUTTE C4 V40
33 YANN VEYS C4 V50
33 LIQING ZHANG C4 V40
36 GEORGI BAKLICHAROV C6 SEN
36 WILLIAM SWEETLOVE C6 SEN
36 JO WILLEMS C6 V40
42 DIRK DE BOSSCHERE D0 V60
42 MAARTEN LANGEROCK D0 J21
42 STEFAAN MERTENS D0 V40
42 KOEN VAN DAEL D0 SEN
42 JENS VAN LIEVERLOO D0 SEN
42 ALEXANDER VAN PAEMEL D0 SEN
45 TOM BERCKMANS D2 V40
45 MAXIM VAN DUNNEGHEM D2 JUN
45 JORIS WAUMAN D2 SEN
48 RUDIGER NUYTINCK D4 V60
48 XAVIER QUESADA D4 V40
48 ZIQIAN BRYAN ZHANG D4 PRE
50 JELLE DEGRANDE D6 SEN
50 FINN AIKO TAVEIRNE D6 SEN
54 JURGEN BOTTE E0 SEN
54 WERNER COCQUYT E0 V50
54 JOSSE DUTHOY E0 PRE
54 NIEK TERMOTE E0 J21
56 JORIS DE SCHUYTER E2 V50
56 XIAOJING JIANG E2 / D2 V40
63 DAVID ARENS E4 J21
63 LUK LAMBRECHTS E4 V50
63 GUNTER LAMMENS E4 V50
63 KURT MERCHIERS E4 V50
63 BRENT NISSENS E4 J21
63 GILLES PAEPENS E4 SEN
63 WARD VANDERHISPALLIE E4 J21
96 RUBEN ARENS E6 CAD
96 KAATJE BOSSUYT E6 / D6 V50
96 DIDIER BRACKE E6 V40
96 JAHID CHETTI E6 J21
96 ROBIN DE BAETS E6 J21
96 NATAN DE CORTE E6 CAD
96 STEFAAN DE SMET E6 V40
96 STIJN DE WOLF E6 JUN
96 SVEN DE WOLF E6 V40
96 TIMON DEPLOIGE E6 JUN
96 ANTONY FERMINUS E6 V50
96 JOAKIM GALLE E6 J21
96 KAAT GEENTJENS E6 / D6 SEN
96 HANNE HAERICK E6 / D6 JUN
96 STEFAAN KEPPENS E6 V50
96 QIJI LI E6 PRE
96 QIZHENG LI E6 JUN
96 KOBE MELIS E6 J21
96 NICOLAS MISERQUE E6 JUN
96 FLORIAN MONSECOUR E6 SEN
96 WOLF NAESSENS E6 JUN
96 BJORN NIEBEL E6 V40
96 STEFAAN STEVENS E6 SEN
96 TOM TAVERNIER E6 V40
96 DIRK VAN BELLEGEM E6 V50
96 JAN VAN BERGEIJK E6 V70
96 GUY VAN DEN BROEKE E6 V50
96 NATHAN VANDER HAEGHEN E6 J21
96 MARINO VANDOORN E6 V50
96 FRANS VERMEULEN E6 V80
96 MIEL WELLENS E6 MIN
96 BART WITTERS E6 SEN
96 YONAS ZULETA E6 J21
131 ZACHARIE AERTSSEN NG JUN
131 TUUR BRAL NG MIN
131 PJOTR CAPPAN NG CAD
131 THOR CHRISTIAEN NG MIN
131 MATHIS CODDENS NG BEN
131 QUINTEN DE MULDER NG PRE
131 JOACHIM DE SMET NG JUN
131 FLEUR DEMEULENAERE NG / NG JUN
131 JAKOB DEMEULENAERE NG MIN
131 DAAN DEPOUILLON NG BEN
131 KOBE DEPOUILLON NG PRE
131 PATRICK DEPRETER NG V40
131 MATTIAS DESTROOPER NG JUN
131 NOA FERMINUS NG JUN
131 TIEBE GOVAERT NG JUN
131 WOUT GOVAERT NG MIN
131 YOUFANG HU NG V40
131 MARTIN IGBINOMWANHIA NG J21
131 ISMAÏL LIMAN NG CAD
131 DRIES MAHEUR NG BEN
131 IGNACE MOERMAN NG J21
131 JOLAN MOERMAN NG CAD
131 ALEXANDER NIKIFOROV NG JUN
131 FINN REYNDERS NG BEN
131 VICTOR ROSSEEL NG MIN
131 JEROEN SMET NG SEN
131 FREDERIK SOETE NG CAD
131 SARA TERMOTE NG / NG JUN
131 FRANKY VAN GOETHEM NG V50
131 ROSELIEN VAN GUCHT NG / NG SEN
131 TOM VANLUCHENE NG V40
131 PETER VERMEIRE NG V40
131 SIMON VLAEMINCK NG MIN
131 MIKE VLIEGHE NG V40
131 ZIJUN MAX ZHANG NG BEN